Trebalo bi ubijati proslost sa svakim danom sto se gasi. Izbrisati je da ne boli. Lakse bi se podnosio dan sto traje i ne bi se mjerio onim sto vise ne postoji. Ovako se mijesaju utvara i zivot, pa nema ni cistog sjecanja, a ni cistog zivota. Sacuvaj me Boze ,;Bosnjackog primitivluka,Srpskog seljakluka,Hrvatskog papanluka i Americkog ciganluka
Nisam bas sretan sto , na putu do finala,stoji,,- , igramo sa Amerikom iz nekoliko razloga.Prvi je ,da je Amerika ,domacin i kao takva p...
3 comments:
"U sridu"! Ili more i "trica" basketbalski. Uvjek su ti dobri, ma i više nego dobri, tekstovi i teme ali ja nemam volje otipkati ( kako je danas u Sarajevo moderno ) ni pohvalnicu tebi. I za podršku tvom radu. A o tvojoj energiji i da ne govorimo. Aferim! Toliko te nahvalim da me udati lijepi strah da me ne proglase za anamo onog... 😏
A razni Gemini promjene par riječi i nema ono "Edit" već tek kasnije vidim. A jednom davno sam te malo kao kritikovao radi istih stvari. Sada se ponovo izvinjavam. Ti u čitavom tekstu manje greške nego ja u ovoj Pohvalnici. 😂
Dugo me niko ,osim ja samog sebe ,nije nafalio.Vodim te na bozu kad dodjem u Sarajevo.
Post a Comment