Trebalo bi ubijati proslost sa svakim danom sto se gasi. Izbrisati je da ne boli. Lakse bi se podnosio dan sto traje i ne bi se mjerio onim sto vise ne postoji. Ovako se mijesaju utvara i zivot, pa nema ni cistog sjecanja, a ni cistog zivota. Sacuvaj me Boze ,;Bosnjackog primitivluka,Srpskog seljakluka,Hrvatskog papanluka i Americkog ciganluka
Nisam bas sretan sto , na putu do finala,stoji,,- , igramo sa Amerikom iz nekoliko razloga.Prvi je ,da je Amerika ,domacin i kao takva p...
2 comments:
Ti bi crko kad bi našao išta dobro kad je BiH u pitanju! Eto sad ne valja ni kad se zgodna žena slika u kupaćem i gledamo je. Najbolje da se bosanke sve pokriju i drže kuće a ne instagrama , a mi možemo gledati i gole Ukrajinke.
A najbolje ti je ovo što predlažeš da predamo tekmu kao da ne bi u Bosni bilo gore, al ne laje cuko radi sela bojiš se ti tebi će bit gore , deportovat će te Trump nazad odakle si stigao a onda ti se valja s bosancima patit: ujutro kafica negdje u lokalnom kafiću, partija trača s ostalim penzionerima, pa na Markale kupiti domaćih jagoda, malina, jabuka, tikvica, krastavac, paprika, pa u tržnicu kod Mirsade uzet mladog sira i kajmaka, pa kod Bećirije za doručak pojest frtalj kile bureka s jogurtom, pa šetnja do kuće, malo se odmorit, pročitat neku knjigu na našem jeziku, odspavat poslije ručka, pa naveče s hanumom pod ruku prošetati ferhadijom i titovom , negdje na kolač i pićence svratiti ili na neku večeru uz muziku u živo i tako se patit. E da hoćemo pobjediti sevap bi bilo.
E sto se ismijah ovom Udinezeu.Kaze ,,ne valja ti kad se zgodna zena slika ....itd i td ,,,,Hajde nekako da meni i valja al zamisli sjedi njen sin sa ostalim iz ekipe i jedan je na nekoj drustvenoj mrezi i vidi ,,mamu,, zgodnu naravno u kostimu i kaze raji ,,A vidi ti mame .........kazu ostali daj da vidimo wauuuuuuu.Stvarno jesam ,,konverva,,A sto se tice ove setnje ,odem ja ponekad .al nikako da se oslobodim -cista paranoja ,da me drze na nisanu snajpera ,da me haubicom tresnu i da me Caco ganja za Kazane.i sve spontano .I dalje navijam za Japan.
Post a Comment